Przepisy Bruschetta z pomidorkami

Składniki

3 kromki chleba pszennego, 3 bułki lub ciabatty

8–10 pomidorków truskawkowych

4 ząbki czosnku

3 łyżki oliwy z oliwek

garść świeżych liści bazylii

Opis

Czosnek obierz i wyciśnij przez wyciskarkę. Bazylię umyj i delikatnie osusz. Pomidory umyj usuń skórkę i gniazdka nasienne. Następnie pokrój je na kawałki i wymieszaj z oliwą, wyciśniętym czosnkiem, porwanymi w palcach listkami bazylii. Dopraw intensywnie solą, najlepiej morską.

Kromki chleba lub bułkę posmaruj z obu stron oliwą z oliwek i podpiecz w tosterze. Na podpieczonym chlebie połóż doprawione pomidorki i udekoruj każdą kromkę listkiem bazylii.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8