Przepisy Brokuły w serowym sosie z serka topionego
Składniki
1 brokuł lub 1 opakowanie mrożonego brokuła
200 g serka topionego
100 ml białego wytrawnego wina
50 ml śmietanki 30%
2 ząbki czosnku
1 łyżka masła
płatki migdałów do posypania
przyprawy: sól, pieprz
Opis

Brokuła umyj pod bieżącą wodą, poodcinaj różyczki od nóżki. Większe różyczki podziel na mniejsze. Nogę obierz ze skórki i pokrój w większą kostkę. Zagotuj wodę, wsyp sól, wrzuć brokuła i wyjmij go w momencie, kiedy woda ponownie się zagotuje. Odcedź i przykryj.

W międzyczasie roztop serek topiony na patelni z łyżką masła i winem – gotuj na wolnym ogniu PORADA KONTEKSTOWA - GOTOWANIE NA WOLNYM OGNIU ok. 8 min. Następnie wlej śmietankę, zmiażdżone ząbki czosnku sól i pieprz.

Poukładaj różyczki brokułów na talerzach i polej każdą gorącym sosem. Na końcu posyp danie płatkami migdałowymi.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco Piękno każdego dnia

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.06.2019-19.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.06-18.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4