Przepisy Briami

Składniki

1 bakłażan

1 cukinia

5 pomidorów

400 g ziemniaków

200 g fasolki szparagowej

2 ząbki czosnku

300 ml oliwy

3 łyżki natki pietruszki

ok. 100 g startego parmezanu

przyprawy: oregano suszone, mielona papryka, sól, pieprz czarny

Opis

Cukinię i bakłażana umyj, pokrój w plastry, oprósz solą i pozostaw na 30 min. W tym czasie obierz ziemniaki i pokrój je w plastry o grubości ok. 1/2 cm. Fasolkę szparagową umyj i oczyść. Pomidory umyj, zdejmij z nich skórkę, przekrój na 4 części i oczyść z pestek. Bakłażana i cukinia opłucz pod bieżącą wodą. Wszystkie warzywa przełóż do naczynia żaroodpornego, zalej oliwą z oliwek, dopraw solą, pieprzem, mieloną papryką oraz oregano. Piecz przez ok. 1 godz. i 30 min w temp. 180°. Przed końcem pieczenia dodaj zmiażdżony czosnek. Przed podaniem posyp natką pietruszki i startym parmezanem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8