Przepisy Bitka wołowa z pieczonymi ziemniaczkami i buraczkami

Składniki

120 g chudego mięsa wołowego bez kości

1/2 małej marchewki  

1/2 małej pietruszki

1/2 cebuli

1 łyżka mąki

1 suszony grzybek 

10 ml oliwy

przyprawy: sól, pieprz, słodka papryka, liść laurowy, ziele angielskie

Opis

Mięso zbij tłuczkiem, posól, dopraw pieprzem i papryką. Warzywa pokrój w kostkę. Mięso obtocz w mące i zarumień na patelni posmarowanej oliwą, następnie dodaj cebulkę.

Pokrojone warzywa wrzuć na patelnię, podlej niewielką ilością wody. Dodaj grzybka i przyprawy do smaku (sól, pieprz, paprykę, liść laurowy, ziele angielskie). Całość duś powoli, aż składniki będą miękkie. Mięso podawaj z pieczonymi ziemniaczkami oraz buraczkami.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8