Przepisy Biszkoptowe kostki z czekoladą

Składniki

1 biszkopt kakaowy 20/25 cm

200 g białej czekolady

100 g serka twarogowego lub mascarpone

1/4 małej papryczki chili

Czekoladowe listki:

100 g czekolady mlecznej

świeże, sztywne listki z wyraźnymi żyłkami np. róży

Sposób przygotowania

1

Listki umyj i dokładnie wysusz. Rozłóż je żyłkami do góry. Pamiętaj, że listki nie mogą pochodzić z trujących roślin. Czekoladę mleczną roztop w kąpieli wodnej PORADA KONTEKSTOWA - KĄPIEL WODNA. Łyżeczką nałóż na listki warstwę roztopionej czekolady. Poczekaj około godziny, aż całkowicie stwardnieje, a następnie ostrożnie ściągnij czekoladowe listki.

2

Z biszkoptu wytnij dwa równe blaty.

3

Białą czekoladę roztop w kąpieli wodnej i, kiedy nieco przestygnie, wymieszaj z serkiem. Dwie łyżki masy przełóż do szprycy cukierniczej. Papryczkę pokrój jak najdrobniej i wymieszaj z pozostałą masą.

4

Przełóż biszkoptowe blaty masą z chili i pokrój na kwadraty.

5

Wierzch ciastek ozdób masą ze szprycy i czekoladowymi listkami.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8