Przepisy Biszkoptowe kostki z czekoladą

Składniki

1 biszkopt kakaowy 20/25 cm

200 g białej czekolady

100 g serka twarogowego lub mascarpone

1/4 małej papryczki chili

Czekoladowe listki:

100 g czekolady mlecznej

świeże, sztywne listki z wyraźnymi żyłkami np. róży

Sposób przygotowania

 alt=
1

Listki umyj i dokładnie wysusz. Rozłóż je żyłkami do góry. Pamiętaj, że listki nie mogą pochodzić z trujących roślin. Czekoladę mleczną roztop w kąpieli wodnej PORADA KONTEKSTOWA - KĄPIEL WODNA. Łyżeczką nałóż na listki warstwę roztopionej czekolady. Poczekaj około godziny, aż całkowicie stwardnieje, a następnie ostrożnie ściągnij czekoladowe listki.

 alt=
2

Z biszkoptu wytnij dwa równe blaty.

 alt=
3

Białą czekoladę roztop w kąpieli wodnej i, kiedy nieco przestygnie, wymieszaj z serkiem. Dwie łyżki masy przełóż do szprycy cukierniczej. Papryczkę pokrój jak najdrobniej i wymieszaj z pozostałą masą.

 alt=
4

Przełóż biszkoptowe blaty masą z chili i pokrój na kwadraty.

 alt=
5

Wierzch ciastek ozdób masą ze szprycy i czekoladowymi listkami.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
40 min.
Desery
2 3 4