Przepisy Biszkopt z galaretką i owocami

Składniki

1 gotowy placek biszkoptowy

1 puszka brzoskwiń

200 g malin mrożonych

2 op. galaretek: czerwona i żółta

Opis

W gotowym placku biszkoptowym odciśnij kształt tortownicy o śr. 16–17 cm i wytnij go po krawędzi. Placek włóż do środka tortownicy.

Galaretkę żółtą rozpuść w 1/2 ilości gorącej wody zalecanej na opakowaniu i odstaw do wystygnięcia, ale nie stężenia. Chłodną galaretkę włóż do lodówki na ok. 15 min. W tym czasie brzoskwinie pokrój na łódeczki i poukładaj na placku biszkoptowym. W pół stężałą żółtą galaretkę wylej na brzoskwinie i odstaw do lodówki do stężenia. Rozpuść czerwoną galaretkę i poczekaj aż wystygnie, a następnie włóż ją do lodówki, aby lekko stężała. Wyjmij z lodówki biszkopt ze stężałą żółtą galaretką, poukładaj na wierzchu mrożone maliny i zalej czerwoną galaretką. Włóż ciasto ponownie do lodówki, aby czerwona galaretka stężała. W ten sposób powstanie dwukolorowa galaretka z owocami.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 2.04-11.04.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8