Przepisy Bigos jarmużowy z grzybami

Składniki

200 g jarmużu

200 g pieczarek

20 g grzybów suszonych (podgrzybki, prawdziwki)

1 puszka pomidorów pokrojonych

1/2 średniej cebuli

1/2 łyżeczki kminku mielonego

2 łyżki oleju

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Grzyby mocz w wodzie przez noc. Pieczarki oczyść i pokrój w plasterki. Cebulę pokrój w kostkę. Grzyby ugotuj w wodzie, w której się moczyły (ok. 15 minut). Rozgrzej olej i zeszklij PORADA KONTEKSTOWA - ZESZKLENIE cebulę. Dodaj pieczarki i ugotowane oraz odcedzone grzyby. Smaż kilka minut.

Oczyść jarmuż z twardych nerwów. Zagotuj 1,5 litra wody. Przełóż jarmuż do garnka, wlej wrzątek i gotuj przez 2 minuty. Odcedź jarmuż i wraz z pomidorami przełóż na patelnię. Wlej 1/3 szklanki wywaru spod grzybów, dodaj kminek, sól, pieprz i duś całość ok. 10 minut. Podawaj ciepłe z razowym pieczywem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8