Przepisy Biało-czerwony koktajl

Składniki

500 g truskawek

1 łyżka cukru pudru

sok wyciśnięty z 1/2 cytryny

50 ml wody

3 banany

300 g jogurtu naturalnego

1/2 laski wanilii

Opis

Truskawki pozbawiamy szypułek i przekładamy do blendera. Dodajemy połowę przygotowanego soku z cytryny, cukier puder i wodę i blendujemy do uzyskania jednolitej konsystencji. Truskawki przelewamy do szklanek.

Do czystego kielicha blendera wrzucamy obrane banany i miksujemy je z pozostałym sokiem z cytryny. Następnie dodajemy jogurt oraz ziarenka zebrane z przepołowionej laski wanilii i ponownie miksujemy, aż składniki się połączą.

Ostrożnie, po łyżce, wlewamy drugą warstwę koktajlu do szklanki. Dekorujemy biało-czerwoną słomką.

Przed wypiciem mieszamy lekko obie warstwy.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8