Przepisy Bezowe duszki na ciasteczkach

Składniki

4 białka

200 g drobnego cukru (nie pudru)

1 łyżeczka soku z cytryny

1 łyżka mąki ziemniaczanej

300 g gotowego kremu budyniowego

16-20 okrągłych herbatników

barwnik spożywczy

Sposób przygotowania

 alt=
1

Piekarnik nastaw na termoobieg na 90°. Białka wlej do wysokiej miski i zacznij ubijać.

 alt=
2

Kiedy powstała piana zacznie sztywnieć, dodaj powoli cukier. Cały czas miksuj. Gdy masa stanie się lśniąca i gładka, dodaj jeszcze sok z cytryny i mąkę ziemniaczaną. Nie mieszaj już zbyt długo, bo masa opadnie.

 alt=
3

Przełóż ubite białka do woreczka od szprycy bez końcówki. Na blaszkę wyłożoną papierem wyciskaj małe okrągłe kopczyki. Wstaw blachę z duszkami do nagrzanego piekarnika na 1 godz. Po godzinie zmniejsz temperaturę do 60° i susz jeszcze przez 2 godz. Na koniec wyłącz piekarnik zostawiając w nim bezy do całkowitego wystudzenia.

 alt=
4

Herbatniki pokryj kremem budyniowym. Na każdym ciasteczku postaw bezowego duszka. Po wystudzeniu domaluj bezom oczy i buzie barwnikiem spożywczym.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 12.12-18.12.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 3.12.2019-24.12.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4