Przepisy Bezglutenowe crumble z jabłkami, orzechami i płatkami teff

Składniki

700 g jabłek

250 g malin

30 g orzechów

50 g masła

5 łyżek płatków teff

2 łyżki cukru trzcinowego

2 łyżeczki cynamonu

1/2 łyżeczki kardamonu

Opis

Jabłka umyj i obierz. Pokrój je w dość drobną kostkę. Połącz jabłka z cynamonem, kardamonem i cukrem.

Wyłóż na dno 4 kokilek (o średnicy 10 cm) po 1/4 porcji malin. Następnie wyłóż jabłka, lekko dociskając (podczas pieczenia owoce „siadają”).

Orzechy posiekaj, ale nie za drobno. Powinny być wyczuwalne podczas jedzenia. Połącz miękkie masło z orzechami oraz płatkami teff. Ugnieć dokładnie, tworząc kruszonkę, którą następnie wyłożysz na jabłka.

Crumble zapiekaj 25 minut w temperaturze 180°C. Podawaj na ciepło.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 21.11-27.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4