Przepisy Batrangi z serem, czyli kokosowo-migdałowe krakersy i serowa kula z kurkumą i imbirem

Składniki

Na krakersy:

1 jajko

1/3 szkl. mąki kokosowej

2/3 szkl. mąki migdałowej

1/4 łyżeczki soli

1 łyżka mleka

czarny barwnik

Na serową kulę:

150 g cheddara

200 g serka Philadelphia

1 łyżeczka kurkumy

1/2 łyżeczki imbiru

sól

pieprz

1/2 szkl. mielonego maku (do obtoczenia)

Opis

W mleku rozpuszczamy czarny barwnik. Łączymy go z pozostałymi składnikami i zagniatamy ciasto, aż nabierze jednolitej konsystencji. Rozwałkowujemy ciasto między dwoma kawałkami papieru do pieczenia, na grubość około pół centymetra. Przy pomocy foremki wycinamy z ciasta kształt logo Batmana. Krakersy układamy na blasze do pieczenia wyłożonej pergaminem.

Pieczemy około 10 minut, w temperaturze 180°C. Studzimy.

Cheddar trzemy na tarce o drobnych oczkach. Łączymy z serkiem Philadelphia. Dodajemy kurkumę, imbir, sól i pierz do smaku. Mieszamy. Z masy formujemy kulę, a następnie obtaczamy ją w maku.

Podajemy ją z krakersowymi batrangami.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4