Przepisy Barramundi zapiekana z ziemniakami

Składniki

​1 szt. barramundi

4 ziemniaki

1 średnia cebula

2 łyżki majonezu

2 łyżki posiekanej natki pietruszki

2 łyżki masła

1/2 cytryny

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Ziemniaki wyszoruj i obgotuj ok. 15–20 min. Przestudź i pokrój na ćwiartki. Rybę oczyść, odetnij głowę, w zimnej wodzie wypłucz dokładnie wnętrze i całą rybę. Następnie skrop cytryną i pozostaw na ok. 15 min. Po tym czasie przepłucz ponownie i osusz papierowym ręcznikiem. Rybę natrzyj wewnątrz i na zewnątrz solą, pieprzem i posiekaną pietruszką (1 łyżka) oraz dodaj łyżkę masła. Naczynie do zapiekania wyłóż folią aluminiową, połóż na niej rybę, obłóż ziemniakami i cebulką. Na wierzch połóż 1 łyżkę masła. Barramundi zawiń w folię i zapiekaj ok. 15 min w temp. 180°, po czym rozchyl folię, zwiększ temperaturę do 210° i dopiecz jeszcze ok. 10 min, tak aby ryba się zarumieniła. Przed podaniem polej majonezem i posyp pozostałą świeżą pietruszką.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4