Przepisy Banany w karmelu

Składniki

4 banany
200 g śmietany kremówki
125 g cukru

Opis

Banany obierz i odetnij po 1 cm miąższu z obu końców. Owoce przekrój wzdłuż na pół. W garnuszku podgrzej połowę śmietanki, ale nie gotuj jej. Na patelni upal cukier i kiedy zbrązowieje, dodaj powoli ciepłą śmietankę. Patelnię zdejmij z ognia – sos powinien trochę przestygnąć. Gdy będzie chłodniejszy, wlej drugą połowę śmietanki i całość dokładnie wymieszaj. Połówki obranego banana banany zanurzaj w karmelu i na wolniutkim ogniu pod przykryciem gotuj przez ok. 10 min. Owoce podawaj gorące z bitą śmietaną lub lodami czekoladowo-waniliowymi.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 19.11-25.11.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 18.11.2020 - 2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8