Przepisy Bagietki grillowane z pastą z sera camembert

Składniki

120 g sera camembert

40 g masła

2-3 gałązki natki pietruszki

2 g papryki w proszku

1 mała bagietka

1/2 pęczka cienkiego szczypiorku

10 ziaren kminku

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Ser camembert pokrój na małe kawałki i przełóż do miski. Dodaj miękkie masło. Za pomocą widelca rozgnieć ser z masłem. Przypraw solą, pieprzem oraz słodką papryką. Posiekaj natkę pietruszki i pokrój szczypiorek, a następnie dodaj do masy serowej. Na koniec pognieć drobno kminek i też wymieszaj z masą. 

Bagietkę natnij tak, jak kroi się kromki, ale nie przecinaj do końca. Rozchyl kromki i pomiędzy włóż masę serową. Dociśnij kromki do siebie. Zawiń bagietkę w folię aluminiową i wstaw na ruszt. Opiekaj pieczywo powoli i regularnie, co kilka minut przewracaj na rożne strony. Będą gotowe po ok. 15 minutach. 

Bagietki wyjmij z folii i przełóż na półmisek. Do dekoracji dobre będą gałązki natki pietruszki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8