Przepisy Babeczki z kaszy i mięsa

Składniki

1 filet z kurczaka

1 szkl. grubej kaszy jęczmiennej

1 kostka bulionowa

1 cebula

oliwa z oliwek

1/2 pora

2 marchewki

1 pęczek natki pietruszki

2 jajka

2 łyżki mąki pszennej

gęsta śmietana

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Mięso pokrój w drobną kostkę, posól, popieprz i odstaw na ok. godzinę. Kaszę ugotuj wg instrukcji na opakowaniu z kostką bulionową. Cebulę pokrój w kostkę i lekko podsmaż na oliwie. Pora pokrój w plasterki, marchewki w kostkę, a natkę pietruszki poszatkuj.

Ugotowaną kaszę, podsmażoną cebulę i warzywa wymieszaj. Dodaj jajka i mąkę. Dokładnie wymieszaną masę włóż do foremek na muffinki. Piecz 40 minut w temperaturze 170°. Podawaj gorące z gęstą śmietaną.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8