Przepisy Babeczki orkiszowe z letnimi owocami

Składniki

100 g borówek (lub innych letnich owoców) 

125 ml maślanki 

65 ml roztopionego masła 

1 duże jajko 

70 ml płynnego miodu 

195 g mąki orkiszowej 

1/4 łyżeczki soli 

1/2 łyżeczki proszku do pieczenia 

1 łyżeczka sody

Opis

Piekarnik rozgrzej do 170°C. Wyłóż papilotkami foremki na babeczki. Opłucz i osusz borówki. Wymieszaj razem wszystkie suche składniki. W drugiej misce wymieszaj wszystkie mokre składniki. Wlej mokre składniki do suchych i wymieszaj miotełką. Nalej ciasto do papilotek do 3/4 wysokości. Do każdej babeczki wciśnij po kilka borówek. Wstaw babeczki do nagrzanego piekarnika i piecz przez ok. 15 min na złoty kolor.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11-13.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4