Przepisy Arbuzowe kostki w czekoladzie

Składniki

½ arbuza

200 g gorącej czekolady

sól morska

wykałaczki

Sposób przygotowania

1

Pokrój miąższ arbuza w kostkę. Przełóż kawałki do formy do pieczenia i wstaw do lodówki na 30 minut.

2

Rozpuść czekoladę w kąpieli wodnej.

3

Zamocz kawałki arbuza w czekoladzie i przełóż je do naczynia wyłożonego papierem do pieczenia.

4

Posyp czekoladową polewę odrobiną soli i przełóż owoce do lodówki. Przed podaniem ponadziewaj kawałki arbuza na wykałaczki. Podawaj na zimno. Rada: Zamiast arbuza możesz użyć również truskawek, malin, gruszek lub innych owoców.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8