Przepisy Andruty

Składniki

1 duże opakowanie wafli

2 opakowania masy kajmakowej

Opis

Odłóż 1 wafel, a resztę posmaruj masą kajmakową i układaj jeden na drugim. Nakryj odłożonym wcześniej „czystym” waflem. Tak przygotowane andruty owiń w czystą ściereczkę i połóż na nich stos gazet - dzięki temu dobrze się skleją. Kiedy masa stężeje, pokrój wafel na kawałki.

Możesz też przygotować masę kajmakową samodzielnie: 2 puszki mleka skondensowanego włóż do rondelka i gotuj przez 3 godziny. Wyjmij i ostudź. 1/3 kostki masła ubij na puszysty krem i stopniowo dodawaj do niego masę z ugotowanego mleka. Dokładnie wymieszaj, dodaj 1 szklankę zmielonych orzechów i ponownie wymieszaj.

Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego możesz połączyć masę kajmakową z serkiem mascarpone.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.04-11.04.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8