Przepisy Adżapsandali
Składniki
500 g bakłażana
4 cebule
ok. 500 g pomidorów
kilka łyżek oliwy do smażenia
2 garście świeżych listków bazylii
6 gałązek pietruszki zielonej
2 garście świeżej kolendry zielonej
1 łyżeczka tymianku lub kilka świeżych gałązek
przyprawy: sól, pieprz, cukier
Opis

Bakłażana umyj i pokrój w talarki. Cebulę obierz i przepłucz, pokrój w plasterki. Następnie zarumień ją na oliwie. Na drugiej patelni podsmaż bakłażana (nie używaj zbyt dużo oliwy, gdyż bakłażan szybko ją chłonie). Pomidory obierz ze skórki i pokrój w kostkę. Wszystkie składniki połącz ze sobą na patelni, dopraw świeżymi ziołami i przyprawami. Całość duś ok. 20 min. Podawaj od razu.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco Nadchodzi lato

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 8.05.2019-30.05.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 16.05-22.05.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4