Dziecko Przedszkole Zabawki interaktywne – prezenty świąteczne

Szukasz idealnego prezentu dla dziecka? Takiego, który będzie atrakcyjny dla malucha, a jednocześnie rozwojowy? Zabawka interaktywna to strzał w dziesiątkę! Podczas wciągającej zabawy twoja pociecha nawet się nie spostrzeże, jak zdobędzie nowe umiejętności.

Czym są zabawki interaktywne?

Zabawki interaktywne to takie, które aktywizują maluchy, reagując w określony sposób na ich zachowanie. Wydają różne dźwięki, świecą, poruszają się… W ten sposób stymulują wiele zmysłów naszych pociech, zachęcają je do poznawania świata i przekazują wiedzę w atrakcyjny sposób. Takie zabawki dziecięce sprawdzają się świetnie podczas kilku pierwszych lat życia. W przypadku starszych dzieci pomagają w nauce czytania i pisania, a także w zdobywaniu wielu innych cennych umiejętności.

Poznaję świat wszystkimi zmysłami

Światło, dźwięk, dotykanie materiałów o różnej fakturze, obserwowanie poruszających się elementów – w ten sposób najmłodsze dzieci poznają świat i zdobywają nowe umiejętności. Takie różnorodne bodźce stymulują zmysły oraz zachęcają do aktywności. Jeśli szukasz interaktywnego prezentu dla małego dziecka, świetnie sprawdzą się maty, wirujące nad głową maluszka karuzele, zabawki do przyczepienia na wózku, przy foteliku samochodowym bądź bujaczku. Możemy też sięgnąć po książki, w których mamy nie tylko prosty tekst i obrazki, ale także możliwość usłyszenia różnych dźwięków, włączania przycisków itp.

Zdobywam wiedzę przez działanie

Zabawki interaktywne dla dziewczynek i chłopców w starszym wieku związane są zwykle ze zdobywaniem wiedzy, czyli mają aspekt edukacyjny – czy możemy wymarzyć sobie lepszy prezent gwiazdkowy? Naukowcy dowiedli, że wiedzę najłatwiej zdobywa się nie podczas słuchania wykładu, ale poprzez działanie. Dlatego gry interaktywne, tablety edukacyjne czy gadżety do nauki pisania pozwalają naszym maluchom rozwinąć skrzydła i zachęcają je do pracy. Zamiast nudnego wkuwania – ekscytująca aplikacja, gdzie tabliczki mnożenia uczymy się z ulubionymi bohaterami filmowymi. Zamiast ocen – punkty, które na koniec pozwalają przejść na kolejny level. Taki prezent łączy przyjemne z pożytecznym!

Zabawki interaktywne to jednocześnie produkty wspierające wszechstronny rozwój dziecka. A czy możemy podarować naszemu maluchowi coś cenniejszego niż wiedza? Na gwiazdkę zadbajmy o jego przyszłość!Opublikowano: Ponad rok temu
Wydrukuj tę stronę
Podziel się artykułem

Nasze najlepsze oferty

Our price
Tesco Olej rzepakowy 1 l (l = 4.99)
Tesco Olej rzepakowy 1 l
  499
Dodaj do listy zakupów Dodano do lista zakupów
Dodaj do listy zakupów
1 / 3