Zdrowy tryb zycia Relaks Wspólne kibicowanie z przyjaciółmi? Oczywiście!

Miejsce: jeśli to możliwe, zorganizuj imprezę w plenerze!

Oglądanie transmisji na dużym ekranie lub płótnie będzie dla przyjaciół źródłem wspaniałych wrażeń: wystarczy, że każdy znajdzie wygodne miejsce do oglądania na ławce lub rozłożonych na trawie kocach i poduszkach. Nie zapomnij o odpowiednim nagłośnieniu! Jeśli uda Ci się odpowiednio przygotować miejsce, przeżycia będą znacznie intensywniejsze! (Wiadomo, że czasami będziecie głośno kibicować, ale w tak szczególnej sytuacji sąsiedzi nie będą Wam czynili wyrzutów, bo sami w końcu też kibicują…)

Napoje: alkohol, napoje bezalkoholowe i zimne orzeźwienie!

Zrób odpowiednie zapasy piwa, wina i napojów bezalkoholowych lub wody mineralnej w lodówce! Przygotuj domową lemoniadę miętowo-cytrusową lub z kwiatów bzu i lawendy, a dodatkowo 100% sok jabłkowy (bez dodatku cukru), z którego możesz przygotować doskonały szprycer. Z soku żurawinowego, winogronowego i pomarańczowego lub świeżych owoców możesz zrobić doskonałą bezalkoholową sangrię. Nie zapomnij o pojemniku z lodem! Pomyśl o środowisku - używaj szklanek lub papierowych kubków.

Przekąski: przysmaki do piwa!

Chcesz wyczarować coś dobrego na stół? Zapomnij o mieszance słonych paluszków, precelków i chipsów! Możesz samodzielnie upiec mini pizze z warzywami i serem, zdrowe muffiny na słono, podać nachos z domowym sosem pomidorowym, niesolone lub lekko solone ziarna. Nie zapomnij o osobach, które wolą coś słodkiego. Przygotuj herbatniki z suszonymi owocami i świeże owoce lub choćby gorzką czekoladę. Jeśli w gronie Twoich przyjaciół są osoby z alergią lub nietolerancją pokarmową, nie zapomnij o odpowiednich przekąskach.

Po meczu: czas na sport!

Jeśli masz miejsce i możliwości, możesz zaproponować krótką zabawę, która rozrusza towarzystwo. Jeśli goście czują się przejedzeni lub nie dysponujesz odpowiednią ilością miejsca, możecie zagrać w piłkarzyki lub inną grę towarzyską. Nie pozwól, aby wynik meczu wpłynął na atmosferę! Pomyśl także o tych, którzy przyszli raczej dla towarzystwa, chcieliby zamienić parę słów, zagrać w karty lub gry towarzyskie i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem!

Wydrukuj tę stronę
Podziel się artykułem

Nasze najlepsze oferty

Our price
Banany (kg = 4.79)
Banany
  479
Dodaj do listy zakupów Dodano do lista zakupów
Dodaj do listy zakupów
1 / 3