Zdrowy tryb zycia Zdrowie Włącz tryb fit po długiej zimie!

Postarajcie się dobrze odpocząć

Spróbujcie zrelaksować się na tyle, na ile to możliwe – tak często, jak tego potrzebuje Wasze ciało. Wiosenne przesilenie nie jest niczym nowym. Nasze zmęczone organizmy muszą przyzwyczaić się do nowej rutyny i lepszej pogody. Nie dodawajcie mu zmartwień! Połóżcie się spać wcześniej, a po obiedzie znajdźcie przynajmniej krótką chwilę na całkowite odprężenie.

Odnajdźcie umysłową równowagę

Wielu z Was powie zapewne, że łatwo się mówi, a trudniej zrobić. Nieprawda! Musicie ułożyć sobie w głowie priorytety i skupić się tylko na nich. Nie ma sensu martwić się o rzeczy, których nie możemy już zmienić. Zapamiętajcie to i niech ta myśl przyświeca Wam w codziennym życiu. Zobaczycie, jak jego jakość poprawi się w wielu aspektach.

Zmieńcie swoje nawyki żywieniowe

Strońcie od alkoholu i wszystkiego co tłuste lub smażone. Jest to podstawą lepszego samopoczucia, od którego zaczniemy wiosenne oczyszczanie. Ponadto dodajcie do swojego jadłospisu tak dużo warzyw, owoców, ziół, orzechów, nasion i kiełków, jak to możliwe. Nie zapominajcie o nawadnianiu swojego organizmu. Idealnym rozwiązaniem będą woda i sok jabłkowy lub winogronowy, który ma silne działanie odtruwające.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się artykułem

Nasze najlepsze oferty

1 / 3