Zdrowy tryb zycia Relaks Prezent dla niej – zwlekałeś na ostatnią godzinę? Podpowiadamy dobre rozwiązania!

W tym roku miało być inaczej, a wyszło jak zawsze? Czas pozostały do świąt nieubłagalnie się kurczy, a ty wciąż nie masz prezentu dla swojej drugiej połówki? Bez paniki! Skorzystaj z naszych „awaryjnych” pomysłów – ona nie musi wiedzieć, z jakim trudem zdobyłeś upominki, które znajdzie pod świątecznym drzewkiem.

Jaki prezent dla dziewczyny kupisz w ostatnim momencie? Wbrew pozorom dobrych rozwiązań jest naprawdę dużo! Tym, co sprawdzi się niemal zawsze, są zestawy kosmetyków, perfumy, ekologiczne artykuły kosmetyczne. Uwaga! Nigdy nie bierz z półki pierwszego lepszego zestawu, nawet jeśli wygląda bardzo atrakcyjnie – wczytaj się dokładnie w opis na opakowaniu. Tak, wiemy, że się spieszysz! Ale jeśli kupisz naturalnej blondynce balsam do włosów farbowanych efekt będzie odwrotny od zamierzonego. Oprócz kosmetyków uniwersalnym wyborem będzie płyta z nastrojową muzyką, książka bądź ekskluzywne słodycze.

Market zamiast internetu

Jeśli prezenty kupujesz tuż przed świętami, najlepiej sprawdzą się duże markety. Ich oferta jest w tym okresie wyjątkowo różnorodna i atrakcyjna cenowo. Choć czasem zamawianie przez internet wydaje się wygodniejsze, a sklepy online kuszą szybką dostawą, jednak pozostaje to dość ryzykowne. Co roku słyszy się skargi rozczarowanych klientów, których wymarzone upominki nie zdążyły dotrzeć przed wigilią. Unikaj dodatkowego stresu – nie chcesz chyba rozczarować swojej ukochanej?

Moda na bony zakupowe

Naprawdę nie masz żadnego pomysłu na prezent dla niej? Podaruj jej bony zakupowe do jednego z wielu sklepów, które oferują takie rozwiązanie. To prosty i skuteczny sposób, aby uszczęśliwić kobietę – czyż jest coś przyjemniejszego niż zakupy bez wydawania pieniędzy?

Zadbaj o odpowiednie zapakowanie prezentu

Prezent dla święta dla niej kupiłeś w ostatnim momencie? Ona nie musi (a nawet nie powinna!) o tym wiedzieć. Jeśli nawet upominek wybrałeś w ciągu minuty, poświęć pięć na jego zapakowanie albo skorzystaj z opcji pakowania w markecie czy na jarmarku świątecznym.


Published: 4 miesiące temu
Wydrukuj tę stronę
Podziel się artykułem

Artykuły

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.

Historie Pisane Smakiem, które pokochasz

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.