Zdrowy tryb zycia Relaks Prezent dla niej – zwlekałeś na ostatnią godzinę? Podpowiadamy dobre rozwiązania!

W tym roku miało być inaczej, a wyszło jak zawsze? Czas pozostały do świąt nieubłagalnie się kurczy, a ty wciąż nie masz prezentu dla swojej drugiej połówki? Bez paniki! Skorzystaj z naszych „awaryjnych” pomysłów – ona nie musi wiedzieć, z jakim trudem zdobyłeś upominki, które znajdzie pod świątecznym drzewkiem.

Jaki prezent dla dziewczyny kupisz w ostatnim momencie? Wbrew pozorom dobrych rozwiązań jest naprawdę dużo! Tym, co sprawdzi się niemal zawsze, są zestawy kosmetyków, perfumy, ekologiczne artykuły kosmetyczne. Uwaga! Nigdy nie bierz z półki pierwszego lepszego zestawu, nawet jeśli wygląda bardzo atrakcyjnie – wczytaj się dokładnie w opis na opakowaniu. Tak, wiemy, że się spieszysz! Ale jeśli kupisz naturalnej blondynce balsam do włosów farbowanych efekt będzie odwrotny od zamierzonego. Oprócz kosmetyków uniwersalnym wyborem będzie płyta z nastrojową muzyką, książka bądź ekskluzywne słodycze.

Market zamiast internetu

Jeśli prezenty kupujesz tuż przed świętami, najlepiej sprawdzą się duże markety. Ich oferta jest w tym okresie wyjątkowo różnorodna i atrakcyjna cenowo. Choć czasem zamawianie przez internet wydaje się wygodniejsze, a sklepy online kuszą szybką dostawą, jednak pozostaje to dość ryzykowne. Co roku słyszy się skargi rozczarowanych klientów, których wymarzone upominki nie zdążyły dotrzeć przed wigilią. Unikaj dodatkowego stresu – nie chcesz chyba rozczarować swojej ukochanej?

Moda na bony zakupowe

Naprawdę nie masz żadnego pomysłu na prezent dla niej? Podaruj jej bony zakupowe do jednego z wielu sklepów, które oferują takie rozwiązanie. To prosty i skuteczny sposób, aby uszczęśliwić kobietę – czyż jest coś przyjemniejszego niż zakupy bez wydawania pieniędzy?

Zadbaj o odpowiednie zapakowanie prezentu

Prezent dla święta dla niej kupiłeś w ostatnim momencie? Ona nie musi (a nawet nie powinna!) o tym wiedzieć. Jeśli nawet upominek wybrałeś w ciągu minuty, poświęć pięć na jego zapakowanie albo skorzystaj z opcji pakowania w markecie czy na jarmarku świątecznym.


Wydrukuj tę stronę
Podziel się artykułem

Nasze najlepsze oferty

1 / 3