Dziecko Szkoła Klocki Lego – najlepsze zestawy prezentowe

Klocki Lego dla najmłodszych

Szukasz prezentu dla kilkulatka? Postaw na markę Lego Duplo lub Lego Juniors. Lego Duplo to bezpieczna, bajecznie kolorowa propozycja dla najmłodszych, w której znajdziemy zestawy kreatywne oraz szeroki wybór figurek przedstawiających zwierzęta, pojazdy, ludziki czy rośliny. Świetnym wyborem na święta będzie m.in. zestaw Lego Duplo Arktyka bądź Lego Duplo Moja pierwsza ciężarówka. Jeśli planujemy kupić prezent Lego dla dziecka w wieku 4-7 lat, strzałem w dziesiątkę okaże się seria Lego Juniors. Obejmuje zestawy dedykowane zarówno chłopcom (np. Kryjówka Spider-Mana), jak i dziewczynkom (np. Lecznica dla zwierząt Mii). Małe księżniczki będą zachwycone również serią Lego Disney Princess, a chłopcy chętnie wczują się w rolę policjantów pilnujących porządku w serii Lego City.

Przeżyj przygodę z ulubionymi bohaterami

W tym roku ogromną popularnością cieszą się zestawy prezentowe nawiązujące do ulubionych bajek naszych pociech i kultowych filmów. Lego Star Wars, Ninjago, Chima, Nexo Knights… To niekwestionowany hit, który nie wychodzi z mody – każdy chłopiec (i niejedna dziewczynka) będzie zachwycony, mogąc znaleźć taki zestaw prezentowy pod choinką. Nie zapominajmy też o zestawach nawiązujących do kultowych gier komputerowych jak np. Minecraft czy Angry Birds.

Propozycje dla starszaków

Zabawa klockami jest dobrym pomysłem w każdym wieku! Starszemu dziecku, a także osobie dorosłej, spodoba się z pewnością zabawa w architekta z wyjątkową serią Lego Architecture (od 12 lat). Odtworzenie zabudowy największych miast na świecie i najbardziej znanych budynków świata (np. Empire State Building) to gwarantowane emocje oraz mnóstwo satysfakcji! Młodym konstruktorom warto kupić na święta nowości z serii Lego Technic – niezwykle realistyczne modele z silnikiem poruszają się i posiadają szereg atrakcyjnych funkcji.

Klocki Lego to zawsze dobry pomysł, niezależnie od tego, dla kogo szukasz prezentu. Zestawy prezentowe sprawią mnóstwo radości dzieciom i dorosłym – wystarczy wybrać odpowiednią serię!


Wydrukuj tę stronę
Podziel się artykułem

Nasze najlepsze oferty

1 / 3