Zdrowy tryb zycia Ćwiczenia Jak zdrowiej się odżywiać? Rady ekspertki żywieniowej

Zuzana Pavelkova Šafářova jest doradcą żywieniowym od 2010 roku. Pomaga klientom zmienić nawyki żywieniowe oraz styl życia, układa diety redukcyjne, pomaga poprawić wydajność osobom uprawiającym sport. Oferuje również programy redukcyjno-kondycyjne skierowane do mam, które chcą wrócić do dawnej formy.

Dlaczego właśnie Zuzana?

Ponieważ jest ekspertką żywieniową w Czeskim Związku Koszykówki i legendarnej drużynie piłki nożnej AC Sparta Praga, a z jej rad korzysta wielu znanych sportowców. Uczestniczyła także w opracowywaniu scenariuszy do telewizyjnych programów kulinarnych. Ponadto prowadzi wykłady i publikuje artykuły na temat zdrowego żywienia. Swoje cenne doświadczenie łączy z nowymi trendami i wiedzą naukową. Bierze także udział w konferencjach międzynarodowych.

Prywatnie Zuzana gotuje dla całej rodziny, hoduje kwiaty i zdrowe zioła, lubi sport i górskie wycieczki z psem, a podczas podróży po świecie chętnie poznaje nowe smaki.

Z jej poradami będzie się można zapoznać w artykułach dotyczących zdrowego odżywiania. Będziemy prezentować także wybrane przez nią przepisy i regularnie publikować tygodniowy jadłospis z powszechnie dostępnych produktów, które nie są obciążeniem dla organizmu... i dla portfela.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się artykułem

Nasze najlepsze oferty

Our price
Tesco Cukier biały 1 kg (kg = 2.49)
Tesco Cukier biały 1 kg
  249
Dodaj do listy zakupów Dodano do lista zakupów
Dodaj do listy zakupów
1 / 3