Zdrowy tryb zycia Zdrowe żywienie Jak schudnąć bez stresu?

Zielona herbata

Zielona herbata nie tylko jest świetnym przeciwutleniaczem, ale pomoże Ci też zrzucić zbędne kilogramy. Zawiera substancje przyspieszające spalanie kalorii i zapobiegające powstawaniu nowych komórek tłuszczowych.

Maliny

Te owoce zawierają ketony pomagające w tworzeniu masy mięśniowej i przyczyniają się do zmniejszenia rezerw tłuszczu. Dlatego powinniśmy delektować się nimi tak często, jak to możliwe. Jeżeli akurat jesteśmy poza sezonem, wyciągnijmy ich zapasy z zamrażarki. Smakują wyśmienicie.

Łosoś

Nawet jeżeli łosoś należy do tłustych ryb, zawiera cenny kwas, który pomaga zatrzymać tworzenie nowych komórek tłuszczowych. Jedzmy te ryby jak najczęściej!

Kawa

Powszechnie wiadomo, że kawa zawiera kofeinę, która pomaga wzmocnić wydajność organizmu. Czy wiesz jednak, że pomaga również przyspieszyć metabolizm? Cieszmy się kofeiną w najczystszej postaci. Idealna jest czarna herbata lub biała, parzona kawa.

Papryczki chili

Papryczka chili zawiera kapsaicynę wspomagającą metabolizm. Kapsaicyna zwiększa temperaturę ciała, a to zużywa energię. Logiczne więc jest, że pomaga nam pozbyć się rezerw tłuszczu. Lubisz ostre posiłki ?Miej chili po ręką!

Wydrukuj tę stronę
Podziel się artykułem

Nasze najlepsze oferty

1 / 3