Wskazówki i porady Dzień Matki: upiecz oryginalny prezent dla mamy

Podziękuj ukochanej mamie w oryginalny sposób za wszystko, co dla Ciebie robi. Na pewno bardziej doceni to, co stworzysz własnymi rękami i z miłością.

Pozdrowienia prosto z łąki

Kwiaciarnie są pełne przepięknych kwiatów, ale natura oferuje znacznie więcej możliwości. Połącz przyjemne z pożytecznym – wybierz się na spacer i stwórz bukiet z kwiatów polnych. Albo jeszcze lepiej – wspólnie nazbierajcie kwiatów!

Słodka pokusa

Twoja mama jest wyznawczynią wykwintnego stylu życia i lubi odkrywać nowe smaki? Upiecz jej ciasto czekoladowe z chili. Jest proste i szybkie w przygotowaniu.

Dla miłośniczki kawy

Z deserem o zapachu kawy poradzą sobie nieco bardziej doświadczeni kucharze. Ale nie zniechęcaj się, nawet jeśli w kuchni nie czujesz się najpewniej. Być może właśnie tiramisu z bananami będzie Twoim pokazowym deserem!

Niezwyczajna tradycja

Nie musi to być najdoskonalszy tort pod słońcem, który dosłownie rzuci Twoją mamę na kolana. Upiecz jej niezwykłe ciasto z sekretnym składnikiem, którego smak jeszcze długo będzie wspominać.  A wiesz, co jest najlepsze? Następnego dnia może je zabrać do pracy i zjeść do kawy, bo długo zachowuje świeżość.

Śniadanie do łóżka

Pamiętasz to uczucie, kiedy mama przynosiła Ci śniadanie do łóżka? Najwyższa pora się odwdzięczyć! Na pewno jeszcze długo będzie wspominać kuszący aromat słodkich bułeczek, który ją przywitał. A ponieważ nie zawierają glutenu, mogą je jeść nawet osoby z alergią na gluten.  

Orzeźwiający drink

Posadź mamę w fotelu i przygotuj jej orzeźwiające mojito. A do tego poczęstuj ją czekoladowymi muffinkami z kawałkami bananów i delektujcie się świątecznym dniem. Dzień Matki można uczcić inaczej niż tylko bukietem kwiatów i prezentami, które powtarzają się rok w rok.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się artykułem

Nasze najlepsze oferty

1 / 3