icon_search

  Zamawiaj prościej i baw się z aplikacjami mobilnymi Tesco

  Uzyskaj łatwiejszy dostęp do tego, czego potrzebujesz, dzięki naszym aplikacjom mobilnym stworzonym na potrzeby całej rodziny. Pobierz je wszystkie i korzystaj z naszych pomocnych narzędzi.
  Tesco e-zakupy

  Tesco e-zakupy

  Clubcard

  Clubcard

  Moje Małe Tesco

  Moje Małe Tesco

  Scan&Shop

  Scan&Shop

  Tesco e-zakupy

  Skorzystaj z aplikacji Tesco e-zakupy i sprawdź jak łatwe i wygodne może być składanie zamówień. Najczęściej wybierane produkty dodaj do listy ‘Ulubione’, a następnie zamów je jednym kliknięciem. Dzięki aplikacji oszczędzisz pieniądze, używając konta Clubcard i eKuponów. Co więcej, aplikacja Tesco e-zakupy pozwoli Ci odnaleźć najbliższy sklep, sprawdzić jego godziny otwarcia i dostępne w nim usługi.

  Clubcard

  Aplikacja Clubcard gwarantuje Ci wgląd do aktualnego stanu Twoich punktów Clubcard, dostęp do personalizowanych bonów i kuponów oraz listę aktualnych promocji Tesco. Dołącz do programu Clubcard już dziś, zbieraj punkty i ciesz się oszczędnościami.

  Moje Małe Tesco

  Jeśli szukasz aplikacji, która łączy przyjemne z pożytecznym, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Sprawdź się w roli menedżera i zbuduj swój własny sklep Tesco, a następnie zaproś do gry swoich przyjaciół. Dzięki aplikacji Moje Małe Tesco będziesz mieć okazję zdobyć dodatkowe punkty Clubcard, przy okazji doskonale się bawiąc.

  Scan&Shop

  Kontroluj zawartość koszyka i koszt swoich zakupów z aplikacją Scan&Shop, którą wypróbujesz w wybranych sklepach Tesco. Dzięki aplikacji Twoje zakupy staną się przyjemniejsze i prostsze. Wystarczy pobrać aplikację Scan&Schop i zeskanować swoim telefonem kody kreskowe wybranych przez Ciebie produktów.