icon_search

  Zamawiaj prościej i baw się z aplikacjami mobilnymi Tesco

  Uzyskaj łatwiejszy dostęp do tego, czego potrzebujesz, dzięki naszym aplikacjom mobilnym stworzonym na potrzeby całej rodziny. Pobierz je wszystkie i korzystaj z naszych pomocnych narzędzi.
  Tesco e-zakupy

  Tesco e-zakupy

  Clubcard

  Clubcard

  Moje Małe Tesco

  Moje Małe Tesco

  Scan&Shop

  Scan&Shop

  Tesco e-zakupy

  Skorzystaj z aplikacji Tesco e-zakupy i sprawdź jak łatwe i wygodne może być składanie zamówień. Najczęściej wybierane produkty dodaj do listy ‘Ulubione’, a następnie zamów je jednym kliknięciem. Dzięki aplikacji oszczędzisz pieniądze, używając konta Clubcard i eKuponów. Co więcej, aplikacja Tesco e-zakupy pozwoli Ci odnaleźć najbliższy sklep, sprawdzić jego godziny otwarcia i dostępne w nim usługi.
  https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tesco.groceries&hl=pl
  https://itunes.apple.com/us/app/tesco-ezakupy/id882520874?mt=8

  Clubcard

  Aplikacja Clubcard gwarantuje Ci wgląd do aktualnego stanu Twoich punktów Clubcard, dostęp do personalizowanych bonów i kuponów oraz listę aktualnych promocji Tesco. Dołącz do programu Clubcard już dziś, zbieraj punkty i ciesz się oszczędnościami.
  https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tesco.clubcard
  https://itunes.apple.com/pl/app/tesco-clubcard-polska/id1007284146?ls=1&mt=8

  Moje Małe Tesco

  Jeśli szukasz aplikacji, która łączy przyjemne z pożytecznym, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Sprawdź się w roli menedżera i zbuduj swój własny sklep Tesco, a następnie zaproś do gry swoich przyjaciół. Dzięki aplikacji Moje Małe Tesco będziesz mieć okazję zdobyć dodatkowe punkty Clubcard, przy okazji doskonale się bawiąc.
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.possiblegames.tesco_pl
  https://itunes.apple.com/pl/app/moje-ma-e-tesco-pl/id1064522479?mt=8

  Scan&Shop

  Kontroluj zawartość koszyka i koszt swoich zakupów z aplikacją Scan&Shop, którą wypróbujesz w wybranych sklepach Tesco. Dzięki aplikacji Twoje zakupy staną się przyjemniejsze i prostsze. Wystarczy pobrać aplikację Scan&Schop i zeskanować swoim telefonem kody kreskowe wybranych przez Ciebie produktów.
  https://play.google.com/store/apps/details?id=org.a4_mobile.scanshop
  https://itunes.apple.com/pl/app/scan-shop-mobile-cz/id1134492991?mt=8