icon_search

  Wygraj sprzęt JBL. Konkurs filmowy czeka na Ciebie!

  Termin obowiązywania: 02.08.2018 - 19.08.2018

  Wygraj wyjątkowy sprzęt JBL!

   

  Jak dobrze znasz bohaterów filmów DISNEY, MARVEL i STAR WARS?

   

  Aby wziąć udział w konkursie:

  1. Zakup dowolny produkt na licencji DISNEY, MARVEL lub STAR WARS. Pamiętaj, aby zachować paragon!
  2. Opisz swojego ulubionego bohatera filmowego.
  3.  Swoja Pracę wraz z kopią dowodu zakupu zgłoś za pomocą formularza rejestracyjnego na stronie www.konkursykiora.pl
  4.  Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 19.09.2018 r. do godz. 23.59.59

   

  Nagrody:

  10 x – GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY JBL XTREME

  O wartości 800,00 zł brutto każdy wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 89,00 zł., o łącznej wartości 889,00 złotych każda.

  20 x – SŁUCHAWKI BLUETOOTH JBL T450BT

  O wartości 175,00 zł brutto każdy wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 19,00 zł., o łącznej wartości 194,00 złotych każda.

  Tesco nie bierze odpowiedzialności za przeprowadzenie akcji i konkursów, organizowanych przez dostawców lub przez inne podmioty na zlecenie dostawców. Szanowni Państwo, W związku z otrzymywanymi zgłoszeniami dotyczącymi serwisów (głównie internetowych) organizujących konkursy SMS-owe, w których oferowane są bony Tesco w zamian lub jako nagroda za wysyłanie lub odbieranie płatnych SMS-ów, Tesco (Polska) Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że nie jest organizatorem, pomysłodawcą lub beneficjentem w/w konkursów, jak również nie współpracuje w żaden sposób z podmiotami odpowiedzialnymi za ich organizację. Przedmiotowe konkursy są organizowane przez podmioty w żaden sposób nie powiązane z Tesco (Polska) Sp. z o.o., w szczególności handlowo, kapitałowo bądź osobowo, w związku z powyższym wszelkie roszczenia, wątpliwości lub uwagi dotyczące w/w konkursów, w tym również zgłoszenia reklamacyjne, należy kierować bezpośrednio do właściwych podmiotów, w szczególności organizatorów tych konkursów. Tesco (Polska) Sp. z o.o. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności z tytułu roszczeń uczestników przedmiotowych konkursów.

  Nie przegap najlepszych ofert

  Zapisz się do naszego newslettera