icon_search

  Wygrywanie jest w naszej naturze

  Termin obowiązywania: 26.06.2019 - 20.11.2019

  Aby wziąć  udział w loterii należy kupić specjalnie oznakowane promocyjne piwo marki Kasztelan Niepasteryzowane, a następnie zarejestrować kod na

   

  www.loteriakasztelan.pl.

   

  Każde zgłoszenie bierze udział w losowaniu nagród natychmiastowych (grille, koce, leżaki, sztućce, fartuchy) oraz nagród głównych.

   


  Do wygrania 3 x DOM oraz 7650 nagród natychmiastowych!

   

   

  Loteria trwa do 20 listopada 2019 r. Szczegóły w regulaminie.

  Tesco nie bierze odpowiedzialności za przeprowadzenie akcji i konkursów, organizowanych przez dostawców lub przez inne podmioty na zlecenie dostawców. Szanowni Państwo, W związku z otrzymywanymi zgłoszeniami dotyczącymi serwisów (głównie internetowych) organizujących konkursy SMS-owe, w których oferowane są bony Tesco w zamian lub jako nagroda za wysyłanie lub odbieranie płatnych SMS-ów, Tesco (Polska) Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że nie jest organizatorem, pomysłodawcą lub beneficjentem w/w konkursów, jak również nie współpracuje w żaden sposób z podmiotami odpowiedzialnymi za ich organizację. Przedmiotowe konkursy są organizowane przez podmioty w żaden sposób nie powiązane z Tesco (Polska) Sp. z o.o., w szczególności handlowo, kapitałowo bądź osobowo, w związku z powyższym wszelkie roszczenia, wątpliwości lub uwagi dotyczące w/w konkursów, w tym również zgłoszenia reklamacyjne, należy kierować bezpośrednio do właściwych podmiotów, w szczególności organizatorów tych konkursów. Tesco (Polska) Sp. z o.o. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności z tytułu roszczeń uczestników przedmiotowych konkursów.

  Nie przegap najlepszych ofert

  Zapisz się do naszego newslettera