icon_search

  Lato z kosmetykami Lirene

  Termin obowiązywania: 01.05.2019 - 31.08.2019

  KONKURS LIRENE SERIA SŁONECZNA


  WYGRAJ NAGRODY! CODZIENNIE ZESTAW KOSMETYKÓW LIRENE,

   

  A CO MIESIĄC ZESTAW WALIZEK WITTCHEN DLA CAŁEJ RODZINY

   

   


  Kup dowolny produkt marki Lirene z Serii Słonecznej i zachowaj paragon.

  Wyślij SMS na numer 71480 z odpowiedzią na pytanie konkursowe:

   

  ZA CO KOCHASZ LATO Z LIRENE?

   

  Każdy wysłany SMS musi zaczynać się od słowa LIRENE i zawierać maksymalnie 160 znaków uwzględniających na początku wiadomości słowo LIRENE.

  Pamiętaj, aby SMS nie zawierał polskich znaków diakrytycznych, które powodują zmniejszenie ilości znaków wiadomości i mogą spowodować zwielokrotnienie kosztu wysłania wiadomości.

   

  Konkurs trwa od 1 maja do 31 sierpnia 2019 r.

   

  Tesco nie bierze odpowiedzialności za przeprowadzenie akcji i konkursów, organizowanych przez dostawców lub przez inne podmioty na zlecenie dostawców. Szanowni Państwo, W związku z otrzymywanymi zgłoszeniami dotyczącymi serwisów (głównie internetowych) organizujących konkursy SMS-owe, w których oferowane są bony Tesco w zamian lub jako nagroda za wysyłanie lub odbieranie płatnych SMS-ów, Tesco (Polska) Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że nie jest organizatorem, pomysłodawcą lub beneficjentem w/w konkursów, jak również nie współpracuje w żaden sposób z podmiotami odpowiedzialnymi za ich organizację. Przedmiotowe konkursy są organizowane przez podmioty w żaden sposób nie powiązane z Tesco (Polska) Sp. z o.o., w szczególności handlowo, kapitałowo bądź osobowo, w związku z powyższym wszelkie roszczenia, wątpliwości lub uwagi dotyczące w/w konkursów, w tym również zgłoszenia reklamacyjne, należy kierować bezpośrednio do właściwych podmiotów, w szczególności organizatorów tych konkursów. Tesco (Polska) Sp. z o.o. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności z tytułu roszczeń uczestników przedmiotowych konkursów.

  Nie przegap najlepszych ofert

  Zapisz się do naszego newslettera