icon_search
  • icon_forward_link
  • icon_forward_link Kup dowolne produkty Milka za min. 30 zł i weź jeden z czterech wariantów Milka Moments za 1 grosz*

  Kup dowolne produkty Milka za min. 30 zł i weź jeden z czterech wariantów Milka Moments za 1 grosz*

  Termin obowiązywania: 31.03.2020 - 11.04.2020

  Kup dowolne produkty Milka za min. 30 zł i weź jeden z czterech wariantów Milka Moments za 1 grosz*

  10 000 opakowań Milka Moments w czterech wariantach - za 1 grosz!

   

   

  Teraz, kupując dowolne produkty Milka za przynajmniej 30 zł, możesz dobrać jeden z czterech wariantów Milka Moments, płacąc za niego tylko 1 grosz!

   

   

   

   

  Jednorazowo, przy zakupie produktów Milka, możesz zakupić maksymalnie 5 opakowań Milka Moments w promocyjnej cenie 1 grosz.

  Sprawdź listę sklepów Tesco, w których prowadzona jest promocja, oraz objętych nią produktów, klikając w regulamin.

  Tesco nie bierze odpowiedzialności za przeprowadzenie akcji i konkursów, organizowanych przez dostawców lub przez inne podmioty na zlecenie dostawców. Szanowni Państwo, W związku z otrzymywanymi zgłoszeniami dotyczącymi serwisów (głównie internetowych) organizujących konkursy SMS-owe, w których oferowane są bony Tesco w zamian lub jako nagroda za wysyłanie lub odbieranie płatnych SMS-ów, Tesco (Polska) Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że nie jest organizatorem, pomysłodawcą lub beneficjentem w/w konkursów, jak również nie współpracuje w żaden sposób z podmiotami odpowiedzialnymi za ich organizację. Przedmiotowe konkursy są organizowane przez podmioty w żaden sposób nie powiązane z Tesco (Polska) Sp. z o.o., w szczególności handlowo, kapitałowo bądź osobowo, w związku z powyższym wszelkie roszczenia, wątpliwości lub uwagi dotyczące w/w konkursów, w tym również zgłoszenia reklamacyjne, należy kierować bezpośrednio do właściwych podmiotów, w szczególności organizatorów tych konkursów. Tesco (Polska) Sp. z o.o. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności z tytułu roszczeń uczestników przedmiotowych konkursów.

  Nie przegap najlepszych ofert

  Zapisz się do naszego newslettera