Tesco
UK UA RU PL
MoneyGram

Łączymy Cię ze światem

Naszym priorytetem jest Twoja wygoda. MoneyGram posiada ponad 350 000 punktów zlokalizowanych w różnych miejscach na świecie, gdzie możesz zawsze szybko i wygodnie nadać lub odebrać swój przekaz.Usługa, której możesz zaufać

Wszystkie pobierane przez MoneyGram opłaty są przejrzyste
i czytelne. Dzięki temu od samego początku masz pewność, jaka kwota zostanie doręczona. Co więcej, przy odbiorze nie są już pobierane żadne dodatkowe opłaty.
Sprawdź cennik >

Szybko i elastycznie

Nie musisz obawiać się, że Twoi najbliżsi będą musieli czekać na pieniądze – MoneyGram realizuje większość przekazów w ciągu kilku minut**. Przekazywanie i odbieranie pieniędzy jest proste i nie wymaga posiadania konta w banku.

Przy okazji zakupów

Usługa MoneyGram jest dostępna w 178 sklepach Tesco w całej Polsce. Teraz możesz zaoszczędzić swój czas i wysyłać i odbierać pieniądze 7 dni w tygodniu** podczas robienia zakupów!

Masz pytania dotyczące transferu?

Zadzwoń: 800123155***
lub wejdź na moneygram.pl

Sprawdź godziny otwarcia usługi MoneyGram w Twoim sklepie Tesco

Sprawdź najbliższy punkt Tesco Finanse

Zastrzeżenia prawne>


* W godzinach pracy agenta i z zastrzeżeniem zgodności z wymogami regulacyjnymi.

** Z wyłączeniem świąt państwowych.

*** Za połączenia z telefonów komórkowych operator może naliczyć dodatkowe opłaty.

Promocja trwa od dnia 01.09.2017 r. do dnia 30.11.2017 r. Kupony mozna realizowac do 24.12.2017 r. po okazaniu karty Clubcard. Kupony Clubcard sa wazne w sklepach stacjonarnych Tesco na terytorium Polski i stanowia własnosc Tesco (Polska) Sp. z o.o. Kwota otrzymanych kuponów zalezna jest od liczby transakcji przekazu pienieznego (wysyłki lub odbioru) dokonanego w Tesco za posrednictwem MoneyGram. Duplikaty kart lojalnosciowych nie beda wydawane. W przypadku zagubienia lub zniszczenia karty lojalnosciowej, uczestnik rozpoczyna zbieranie pieczatek od poczatku. Kazdy kupon można zrealizowac tylko raz. Zabrania sie kserowania i podrabiania kuponów oraz pieczatek. Kupony i karty lojalnosciowe zniszczone lub nieczytelne nie beda honorowane. Pełny regulamin programu dostępny w sklepach oraz na www.tesco.pl/fi nanse. MoneyGram i „Glob” to zarejestrowane znaki handlowe fi rmy MoneyGram. MoneyGram International Limited jest autoryzowana instytucja płatnicza Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) regulowana przez Urzad Nadzoru Finansowego (Financial Conduct Authority) w Wielkiej Brytanii.