Tesco Finanse
  • Karta
  • Darmowe raty 0%
  • Kredyt gotówkowy
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Ubezpieczenie zwierząt
  • Ubezpieczenie roweru
  • Ubezpieczenia samochodowe
  • Ubezpieczenia mieszkaniowe
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że od 24 marca br. od godz. 23:00 do 27 marca br. do godz. 6:00 planowane jest zakończenie operacyjnego połączenia Alior Banku i działalności przejętej z Banku BPH. Wiąże się to z koniecznością wyłączenia w tym okresie systemów informatycznych oraz ograniczeniami w dostępie do produktów i usług bankowych Tesco Finanse.

Punkty Tesco Finanse będą nieczynne przez cały weekend. Infolinia będzie działać w trybie informacyjnym oraz przyjmować dyspozycje związane z zastrzeganiem kart.

Przez cały okres niedostępności systemów bankowych Klienci będą mogli realizować transakcje kartami płatniczymi, tzn. płacić nimi w sklepach i punktach usługowych, a także wypłacać środki z bankomatów.

Przywrócenie dostępu do systemów Alior Banku zaplanowane jest na poniedziałek, 27 marca br. na godz. 6.00. W tym dniu infolinia Tesco Finanse oraz placówki będą już działać o zwykłych porach.

Prosimy, aby Państwo uwzględnili w swoich planach wyżej opisaną niedostępność usług bankowych, a wszelkich niezbędnych operacji dokonali z odpowiednim wyprzedzeniem. Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności oraz prosimy o wyrozumiałość.

Pozdrawiamy,
Zespół Alior Banku / Tesco Finanse
Uprzejmie informujemy, że w dniu 6 stycznia 2017 r. obsługa infolinii Tesco Finanse będzie ograniczona do zastrzegania kart. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia wynikające z tej sytuacji.
Szanowni Kliencie
Informujemy, iż zasady promocji „Dodatkowe punkty Clubcard za płatność kartą kredytową MasterCard Clubcard / VISA Clubcard, która rozpoczęła się w dniu 25.10.2011 r. zostaną zmienione z dniem 6.10.2016 r. Nowa promocja będzie obowiązywać pod nazwą „Dodatkowe punkty Clubcard za płatność kartą zakupową MasterCard Clubcard” w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.

Zobacz regulamin >