Get Adobe Flash player
Tesco
zobacz nas: YouTube |

Carlsberg

Carlsberg Polska to jedna z najsilniejszych grup piwowarskich w Polsce. Grupa dostarcza na rynek marki piwa najwyższej jakości - Carlsberg, Okocim, Harnaś, Karmi, Kasztelan, Bosman, Piast i Książ, warzonych w browarach Okocim, Kasztelan i Bosman. Carlsberg Polska jest trzecią co do wielkości firmą w branży piwowarskiej, z roczną produkcją przekraczającą 4 mln hektolitrów. Produkujemy piwo, stosując najlepsze dostępne techniki ochrony środowiska i systemowe rozwiązania ciągłego doskonalenia w zakresie ograniczania zużycia wody i energii oraz zanieczyszczenia środowiska.

Rozwijana od wielu lat polityka ekologiczna jest dla nas jednym z najważniejszych filarów działalności. Firma prowadzi intensywne działania w zakresie poszanowania energii i ochrony klimatu, zarówno w sferze inwestycji modernizujących instalacje energetyczne browarów i proces technologiczny produkcji piwa, jak również w obszarze optymalizacji zużycia energii oraz edukacji pracowników. Wśród pracowników biur i browarów firma prowadzi ekologiczną akcję edukacyjną pod hasłem "Zielone Biuro", promującą - poprzez ciekawe konkursy i akcje - zasady postępowania z szacunkiem wobec środowiska naturalnego.

Wieloletnie działania browarów Carlsberg Polska w zakresie ochrony środowiska zostały docenione przez uznane organizacje branżowe, eksperckie. W 2009 roku firma została laureatem Ekolauru za oczyszczalnię ścieków w Brzesku, przyznanego przez Polską Izbę Ekologii, otrzymała nagrodę Fundacji Partnerstwo dla Środowiska za edukacyjny program Zielonego Biura (prowadzony w warszawskim biurze firmy, jak i w biurach wszystkich browarów Carlsberg Polska), a także znalazła się w gronie laureatów Panteonu Polskiej Ekologii w kategorii "Przedsiębiorstwo" za całokształt działań proekologicznych.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.carlsbergpolska.pl